Maalritööd

Teenused

Pakume oma klientidele tipptasemel siseruumide seinte ja laepindade pahteldamist.  

Meie vilunud siseviimistlejad on kogenud  ja töö käigus omandanud meisterlikud töövõtted mistõttu on nende töö efektiivne ja tulemus kvaliteetne.

Meie kogenud meeskond katab teie seinad värviga nii sise kui välisruumides. Võta meiega ühendust ning lisaks kvaliteetsele lõpptulemusele saad meie poolt lisaks ka nõuandeid milliseid värvitooteid kasutada. 

Lagede värvimise juures tuleb olla ettevaatlik, et töö käigus ei saaks kahjustada ruumi põrand või seinad. 

Võta meiega ühendust ning oleme teile meeldivaks koostööpartneriks alates planeerimisfaasist kuni valmis lõpplahenduseni.

Katame kokkulepitud pinnad oskuslikult tapeediga kasutades selleks nõuetekohaseid vahendeid.

Korterelamu Magasini 2, Tallinn

Korter Kibuvitsa 22, Tallinn

Korter Vesvärava 20, Tallinn

Korter Põllu 47, Tallinn

Miks tellida maalritööd meilt

Maalritöid tehes on professionaal ettevaatlik, et juba olemasolev ei saaks kannatada. Tihtipeale on maalritööde ajaks uuel ehitusobjektil juba paigaldatud põrandad, aknalauad, uksed jne, rääkimata korterite või eramajade remondist. 

Omame pikaajalist kogemust maalritöödes nii Eestis kui ka Skandinaavias ning oleme veendunud, et suudame teile pakkuda parimat teenust. 

Võta meiega ühendust ja peame koos nõu, kuidas saame sulle maalritöödes abiks olla.  

Küsi maalritöödele hinnapakkumist!

Meie spetsialistid töötlevad läbi teie soovidest lähtuvad vajadused, annavad teile omalt poolt nõu ja saadavad teile hinnapakkumise, kus tööd ja nende maksumus on ilusti lahti seletatud.